14 niedziela zwykła 3 lipca 2011 r.

1. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców i chrzestnych tych dzieci, które w następną niedzielę będą ochrzczone w naszej świątyni w czasie Mszy św. o godz. 13.00.

2. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Białoruskiej 6 (piętro VI, VII, VIII) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Białoruskiej 6 (piętro IX, X).

3. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 6 klatka A i B za zrobienie ołtarza na procesję Bożego Ciała i ofiarę pieniężną na potrzeby parafii.

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.