19 niedziela zwykła – 7 sierpnia 2011 r.

1. W sobotę nabożeństwo fatimskie. O godz. 18 odprawiona będzie Msza święta z kazaniem, a po niej Różaniec fatimski i procesja wokół kościoła.

2. W tym tygodniu w kalendarzu liturgicznym:

w poniedziałek – wspomnienie św. Dominika, kapłana

we wtorek – święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), męczennicy, patronki Europy

w środę – święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

w czwartek – wspomnienie św. Klary

w sobotę – Święto Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej

w przyszłą niedzielę – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezbitera i męczennika.

3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Spółdzielców 12 (piętro IX i X) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Spółdzielców 15 ( klatka A).

4. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.