33 niedziela zwykła – 13 listopada 2011 r.

1. Dziś o 17.30 różaniec za zmarłych.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci klas drugich odbędzie się we wtorek (15 listopada) o 18.30 w domu parafialnym w auli Jana Pawła II.

3. W przyszłą niedzielę (20 listopada) o godz. 18.45 w naszym kościele odbędzie się koncert ku czci św. Cecylii. Wystąpią chór „Familia” z Nowego Bieżanowa i chór „Kanon” z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 49 B za sprzątanie naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o to parafian z bloku przy ul. Łużyckiej 51 A.

5. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania będą odbywać się w listopadzie w następujących terminach:

I klasa: grupa 2 – 14 listopada, godz. 19.

II klasa: grupa 1 – 21 listopada, godz. 19;

grupa 2 – 28 listopada, godz. 19.

6. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.