XIV niedziela zwykła 8 lipca 2012 r.

1. W najbliższy piątek (13 lipca) kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18 odprawiona będzie Msza święta z kazaniem, a po niej Różaniec fatimski i procesja wokół kościoła.

2. Od wtorku rozpoczną się prace w budynku parafialnym, mające za zadanie osuszenie piwnic i zabezpieczenie tej kondygnacji przed wilgocią i grzybem. Składka zbierana w najbliższą niedzielę będzie w całości przeznaczona na ten cel. Bóg zapłać za wszelkie ofiary.

3. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 67 (kl. B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Łużycka 67 (kl. C).

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.