Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej 26 sierpnia 2012 r.

1.    Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 2 (kl. A) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Do sprzątania kościoła prosimy parafian z bloku Podedworze 2 klatka B.

2.    W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.

3.    W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy przeciwko jej Niepokalanemu Sercu.

4.    Zmiana tajemnic różańcowych będzie w przyszłą niedzielę (2 września) po Mszy św. o godz. 8.30.

5.    Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

6.    Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.