2. niedziela Wielkiego Postu – 1 marca 2015 r.

1. Dzisiaj o godzinie 17.00 Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Pół godziny wcześniej Droga Krzyżowa.
  2. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 2 (klatka schodowa B) za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Podedworze 4 (klatka schodowa A).
  3. Zapraszamy na kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej. Będzie ono we wtorek (3 marca) o godz. 19.00.
  4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź od 30 do 7.30 oraz od 16.00 do 19.30. O 16.30 Msza św. dla dzieci. O 17.15 Droga Krzyżowa dla dorosłych. O 19.30 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania, a po niej Droga Krzyżowa dla młodzieży.
  5. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Tego dnia po Mszy św. o godz. 18.00 odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy ludzi, którzy ją obrażają.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 w auli św. Jana Pawła II będzie wykład ks. prof. Dariusza Oko pt. „Gender. Od tolerancji do totalitaryzmu”.
  7. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: Janina Sokół (l. 84). Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.