12 niedziela zwykła – 21 czerwca 2015 r.

1. Kalendarz liturgiczny. W środę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  2. Oaza Rodzin zaprasza na multimedialne warsztaty dla małżeństw. Odbędą się one dziś od 17.30 do 19.30 w auli św. Jana Pawła II. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy w zakrystii.
  3. W najbliższy wtorek o godz. 18.00, z okazji Dnia Ojca, będzie odprawiona Msza św. koncelebrowana zbiorowa za żyjących i zmarłych ojców. Z tej okazji nie składamy ofiar pieniężnych na Mszę św., lecz jedynie zapisujemy w zakrystii swojego ojca (żyjącego lub zamarłego), za którego będzie odprawiana Msza św.
  4. W środę o 16.30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy na nią nauczycieli, uczniów i uczennice ze Szkoły Podstawowej.
  5. W ostatnim tygodniu odeszła do wieczności Maria Pluwak (l. 64). Wieczne odpoczywanie, racz jej dać, Panie.
  6. Dziękujemy parafianom z bloku Bochenka 18 za sprzątanie świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. Do sprzątania prosimy w tym tygodniu parafian z bloku Bochenka 20.
  7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.