IV niedziela Adwentu – 20 grudnia 2015

1. Dzisiaj o 17.30 odprawimy Nieszpory.
  2. Dziś zbiórka produktów żywnościowych dla osób potrzebujących z naszej parafii. W przedsionku kościoła są wystawione kosze, do których można składać artykuły żywnościowe.
  3. Młodzież oazowa rozprowadza świece „Caritas”, a także sianko na stół wigilijny. Ofiary za świece przeznaczone będą w większości na utrzymanie dzieł prowadzonych w naszej archidiecezji przez Caritas: Rodzinnych Domów Dziecka, Ośrodków dla Ofiar Dotkniętych Przemocą w Rodzinie, placówek opiekuńczo-wychowawczych. Pozostała część pieniędzy będzie przeznaczona na dofinansowanie wyjazdu naszej młodzieży z grupy oazowej i liturgicznej służby ołtarza na zimowe rekolekcje.
  4. W tym tygodniu prosimy do sprzątania parafian z bloku Łużycka 47 (kl. A).
  5. W środę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać tych chorych, którzy chcą się wyspowiadać przed Świętami Bożego Narodzenia. Proszę o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.
  6. Jak co roku Diakonia muzyczna zaprasza na wspólne kolędowanie przed Pasterką. Początek o 23.15.
  7. Plan wizyty duszpasterskiej jest umieszczony w gablocie ogłoszeń oraz na stronie internetowej.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.