Intencje Mszy Świętych: 11 – 18.06.2017

11.06.2017 – NIEDZIELA – Uroczystość Najświętszej Trójcy

 7.00 – W intencji Parafian

 8.30 – śp. Irena w 2 rocznicę śmierci, Mieczysław w 11 rocznicę śmierci Lasoń

10.00 – śp. Antoni Wincenciak

11.30 – O zdrowie Boże błogosławieństwo dla Barbary i Doroty Latosińskich

13.00 – Dziękczynna w 90 rocznicę urodzin Alfredy z prośbą o Boże błogosławieństwo

18.00 – śp. Krzysztof w 2 rocznicę śmierci

19.30 – śp. Marian Rusek

 

12.06.2017 – PONIEDZIAŁEK – Dzień powszedni

 7.00 – śp. zmarłych z rodziny

 7.00 – śp. Bronisław Kwolek w 6 rocznicę śmierci

18.00 – śp. Grażyna Gądek od sąsiadów z Włoskiej 19, klatka II

18.00 – śp. Wacław Litewka w 8 rocznicę śmierci

 

13.06.2017 – WTOREK – Wspomnienie św. Antoniego z Padwy, prezbitera i dr-a Kościoła

 7.00 – śp. Antonina, Stefan Kornafelowie

 7.00 – śp. Anna i Michał Ziębla

18.00 – śp. Antonina Lech

 

14.06.2017 – ŚRODA – Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika

  7.00 – śp. Anna Rędzioł od rodziny Adamczyków

18.00 – NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

            – Dziękczynna w 75 rocznicę urodzin Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo

            – śp. Józefa (f) Mozgała

            – O wyleczenie z boreliozy

            – O zdrowie dla Mariana Nikodemowicza

            – śp. Julia Kozłowska

            – O zdrowie dla Doroty Guzik

 

15.06.2017 – CZWARTEK – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

 7.00 – W intencji Parafian

 8.30 – śp. Franciszek w 1 rocznicę śmierci, Stefania w 15 rocznicę śmierci Olchawscy

10.00 – śp. Rafał Szczurowski

11.30 – śp. Henryk Mitka w 8 rocznicę śmierci

13.00 – śp. Leopold w 19 rocznicę śmierci, Janina, Władysław, Jakub, Anna

18.00 – śp. Grażyna Gądek od sąsiadów z Włoskiej 19. Klatka I

 

16.06.2017 – PIĄTEK – Dzień powszedni

 7.00 – śp. Jarosław Koszałek w 1 rocznicę śmierci

18.00 – śp. Stanisław, Jan, Stanisława (f), Zofia, Janina Cłapa

 

17.06.2017 – SOBOTA – Wspomnienie św. Alberta Chmielowskiego, zakonnika

 7.00 – śp. Zuzanna Pyznar – Brudnik

18.00 – śp. Irena, Franciszek, Wawrzyniec Jastrzębscy, Zbigniew Bugaj

 

18.06.2017 – 11. NIEDZIELA ZWYKŁA

 7.00 – śp. Józef Maciaś w 10 rocznicę śmierci, Jza, Aleksander, Maria Orzeł

 8.30 – śp. Paweł Szyrszeń w 9 rocznicę śmierci

10.00 – śp. Kazimierz Kulka w 2 rocznicę śmierci

11.30 – śp. Janina i Józef Krupnik, Maria i Władysław Kocańda, Wiesława (f) Pacułt

13.00 – W intencji Parafian

18.00 – śp. Jan, Józefa (f) Romańscy

19.30 – śp. Maria Kowal od Zarządu Krakowskich Zakładów Garbarskich SA