Plan Wizyty Duszpasterskiej 2018/2019

ulica blok klatka dzień data od godziny ksiądz
Białoruska 6 parter – III p. Sobota 02.02.2019 14.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 6 IV – VII p. Niedziela 03.02.2019 15.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 6 VIII – X p. Poniedziałek 04.02.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 8 parter – III p. Wtorek 05.02.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 8 IV – VII p. Środa 06.02.2019 16.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 8 VIII – X p. Piątek 08.02.2019 16.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 10 klatka I Sobota 09.02.2019 10.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 10 klatka II Sobota 09.02.2019 13.00 ks. Wojciech N.
Białoruska 10 klatka III Niedziela 10.02.2019 15.00 ks. Wojciech N.
 
Bochenka 7 klatka 1 czwartek 27.12.2018 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 7 klatka 2 czwartek 27.12.2018 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 9 cały blok czwartek 27.12.2018 18.30 ks. Wojciech D.
Bochenka 10 klatka 1 sobota 29.12.2018 09.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 10 klatka 2 sobota 29.12.2018 12.30 ks. Wojciech D.
Bochenka 10 klatka 3 sobota 29.12.2018 17.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 12 A Blok I Kolęda będzie po 6 lutego 2019 r. Termin zostanie podany po 15 stycznia 2019 r. ks. Proboszcz
Bochenka 12 A Blok II ks. Proboszcz
Bochenka 14 klatka I piątek 28.12.2018 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 14 klatka II sobota 05.01.2019 09.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 14 A cały blok czwartek 10.01.2019 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 16 cały blok piątek 11.01.2019 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 18 cały blok sobota 12.01.2019 09.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 20 cały blok czwartek 31.01.2019 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 22 cały blok sobota 02.02.2019 09.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 24 cały blok sobota 02.02.2019 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 klatka 1 sobota 12.01.2019 15.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 klatka 2 sobota 12.01.2019 17.30 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 A klatka 1 czwartek 07.02.2019 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 A klatka 2 czwartek 07.02.2019 18.30 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 B klatka 1 piątek 08.02.2019 16.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 B klatka 2 piątek 08.02.2019 18.30 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 C klatka 1 sobota 09.02.2019 09.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 C klatka 2 sobota 09.02.2019 12.00 ks. Wojciech D.
Bochenka 25 D klatka sobota 09.02.2019 16.00 ks. Wojciech D.
 
Łużycka 43 klatka A czwartek 03.01.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 43 klatka B sobota 05.01.2019 09.00 ks. Piotr
Łużycka 45 klatka A sobota 05.01.2019 11.30 ks. Piotr
Łużycka 45 klatka B sobota 05.01.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 47 klatka A poniedziałek 07.01.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 47 klatka B piątek 11.01.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 49 klatka A piątek 28.12.2018 15.00 ks. Piotr
Łużycka 49 klatka B niedziela 30.12.2018 14.00 ks. Piotr
Łużycka 51 klatka A sobota 02.02.2019 10.00 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka B sobota 02.02.2019 13.00 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka C poniedziałek 04.02.2019 15.30 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka D czwartek 07.02.2019 15.30 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka E piątek 08.02.2019 17.00 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka F sobota 09.02.2019 10.00 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka G sobota 09.02.2019 13.00 ks. Paweł
Łużycka 51 klatka H sobota 09.02.2019 16.00 ks. Paweł
Łużycka 53 klatka A sobota 26.01.2019 09.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka B sobota 26.01.2019 12.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka C poniedziałek 28.01.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka D wtorek 29.01.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka E sobota 02.02.2019 10.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka F sobota 02.02.2019 13.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka G niedziela 03.02.2019 14.00 ks. Piotr
Łużycka 53 klatka H poniedziałek 04.02.2019 15.00 ks. Piotr
Łużycka 57 klatka A niedziela 03.02.2019 15.00 ks. Proboszcz
Łużycka 57 klatka B poniedziałek 04.02.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 57 klatka C środa 06.02.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 57 klatka D piątek 08.02.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 63 klatka A sobota 19.01.2019 09.30 ks. Proboszcz
Łużycka 63 klatka B sobota 19.01.2019 14.00 ks. Proboszcz
Łużycka 63 klatka C sobota 26.01.2019 09.30 ks. Proboszcz
Łużycka 63 klatka D sobota 26.01.2019 14.00 ks. Proboszcz
Łużycka 63 klatka E poniedziałek 28.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 63 klatka F środa 30.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 65 klatka A sobota 12.01.2019 09.30 ks. Proboszcz
Łużycka 65 klatka B sobota 12.01.2019 14.30 ks. Proboszcz
Łużycka 65 klatka C czwartek 17.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 65 klatka D piątek 18.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 65 klatka E piątek 25.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 65 klatka F piątek 11.01.2019 16.00 ks. Proboszcz
Łużycka 67 klatka A sobota 05.01.2019 14.30 ks. Proboszcz
Łużycka 67 klatka B poniedziałek 07.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 67 klatka C środa 09.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 67 klatka D czwartek 10.01.2019 15.30 ks. Proboszcz
Łużycka 69 klatka A środa 02.01.2019 16.00 ks. Proboszcz
Łużycka 69 klatka B czwartek 03.01.2019 17.30 ks. Proboszcz
Łużycka 69 klatka C sobota 29.12.2018 12.00 ks. Proboszcz
Łużycka 69 klatka D sobota 29.12.2018 17.00 ks. Proboszcz
Łużycka 71 dom Niedziela 06.01.2019 16.00 ks. Wojciech N.
Łużycka 71b cały blok Niedziela 06.01.2019 16.00 ks. Wojciech N.
Łużycka 71c cały blok Niedziela 06.01.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Łużycka 73c klatka I Poniedziałek 07.01.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Łużycka 73c Klatka II Poniedziałek 07.01.2019 17.30 ks. Wojciech N.
Łużycka 93 cały blok Wtorek 08.01.2019 17.00 ks. Wojciech N.
 
Nowosądecka 31 klatka A Środa 09.01.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Nowosądecka 31 klatka B Poniedziałek 28.01.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Nowosądecka 48-82 domy Niedziela 30.12.2018 15.00 ks. Wojciech N.
 
Podedworze 2 klatka A piątek 28.12.2018 15.00 ks. Paweł
Podedworze 2 klatka B piątek 28.12.2018 17.30 ks. Paweł
Podedworze 4 klatka A sobota 05.01.2019 10.00 ks. Paweł
Podedworze 4 klatka B sobota 05.01.2019 12.30 ks. Paweł
Podedworze 6 klatka A czwartek 03.01.2019 16.00 ks. Paweł
Podedworze 6 klatka B niedziela 06.01.2019 17.00 ks. Paweł
Podedworze 8 klatka A poniedziałek 07.01.2019 15.00 ks. Paweł
Podedworze 8 klatka B poniedziałek 07.01.2019 18.00 ks. Paweł
Podedworze 10 klatka A poniedziałek 28.01.2019 15.00 ks. Paweł
Podedworze 10 klatka B poniedziałek 28.01.2019 18.00 ks. Paweł
Podedworze 12 klatka A czwartek 31.01.2019 16.00 ks. Paweł
Podedworze 12 klatka B czwartek 31.01.2019 18.00 ks. Paweł
Podedworze 20a cały blok niedziela 30.12.2018 14.30 ks. Paweł
 
Spółdzielców 12 parter – III p. Wtorek 29.01.2019 17.00 ks. Wojciech N.
Spółdzielców 12 IV – VII p. Środa 30.01.2019 16.00 ks. Wojciech N.
Spółdzielców 12 VIII – X p. Sobota 02.02.2019 10.00 ks. Wojciech N.
Spółdzielców 15 klatka A Piątek 28.12.2018 16.00 ks. Wojciech N.
Spółdzielców 15 klatka B Sobota 29.12.2018 10.00 ks. Wojciech N.
Spółdzielców 17 klatka A Środa 02.01.2019 16.00 ks. Wojciech N.
Spółdzielców 17 klatka B Sobota 05.01.2019 11.30 ks. Wojciech N.
 
Włoska 17 klatka I sobota 29.12.2018 09.00 ks. Piotr
Włoska 17 klatka II sobota 29.12.2018 11.30 ks. Piotr
Włoska 17 klatka III sobota 29.12.2018 14.30 ks. Piotr
Włoska 17 klatka IV środa 02.01.2019 15.00 ks. Piotr
Włoska 19 klatka I wtorek        08.01.2019 15.00 ks. Piotr
Włoska 19 klatka II sobota 12.01.2019 09.00 ks. Piotr
Włoska 19 klatka III sobota 12.01.2019 12.00 ks. Piotr

 

Jeżeli ktoś z różnych względów nie może przyjąć wizyty duszpasterskiej kapłana w wyznaczonym terminie, może umówić się osobiście z wyznaczonym kapłanem na inny termin.