31. niedziela zwykła – 3 listopada 2019

1. Dzisiaj o 17.30 odmówimy Różaniec za zmarłych.
  2. Kalendarz liturgiczny na najbliższy tydzień. W poniedziałek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa, w sobotę – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej.
  3. Kandydaci do bierzmowania z klasy VII mają spotkanie katechetyczne jutro o 19.15 w sali domu parafialnego.
  4. We wtorek o 19.00 w sali domu parafialnego kolejny wykład w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej.
  5. Kandydaci do bierzmowania z klasy VIII mają spotkanie katechetyczne w czwartek o 19.00 w sali domu parafialnego.
  6. Oaza dzieci Bożych zaprasza wszystkie dzieci z klas I-V na spotkania w czwartki o godz. 17.00.
  7. Schola Piaskowe Perełki zaprasza dziewczynki na próby śpiewu, które odbywają się w piątki o godz. 17.00.
  8. W niedzielę 10 listopada po Mszy o 11.30 zostaną ogłoszone wyniki konkursu „Naśladujmy świętych”.
  9. Zapraszamy na wieczór patriotyczny, który odbędzie się w najbliższą niedzielę (10 listopada) o 19.00 w auli św. Jana Pawła II. Gościem specjalnym będzie Teresa Pawlak, albertynka.
  10. Rodzice trzyletniej Lenki, która musi być poddana bardzo kosztownej operacji ręki, dziękują wszystkim ofiarodawcom za pieniądze zebrane dla ich córki podczas kwesty w ubiegłą niedzielę. Zebrano 15. 092 zł, 28 euro i 10 funtów.
  11. Dziękujemy mieszkańcom bloku Bochenka 10 kl. III. za sprzątanie kościoła i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie naszej świątyni prosimy mieszkańców bloku Bochenka 14 A.
  12. Wspólnota oazowa zaprasza młodzież na weekendowe rekolekcje w Szczawnicy od 15 do 17 listopada. Więcej informacji u animatorów i ks. Pawła.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny,  urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.