Plan Wizyty Duszpasterskiej 2019/2020

ulica nr klatka dzień data godzina ksiądz
Białoruska 6 parter – III p. Niedziela 29.12.2019 15.00 Ks. Paweł
Białoruska 6 IV – VII Poniedziałek 30.12.2019 15.00 Ks. Paweł
Białoruska 6 VIII – X Czwartek 02.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Białoruska 8 parter – V p. Sobota 04.01.2020 10.00 Ks. Paweł
Białoruska 8 VI – VIII p. Niedziela 05.01.2020 16.00 Ks. Paweł
Białoruska 8 IX – X p. Poniedziałek 06.01.2020 16.00 Ks. Paweł
Białoruska 10 klatka I Wtorek 07.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Białoruska 10 klatka II Wtorek 07.01.2020 18.00 Ks. Paweł
Białoruska 10 klatka III Środa 08.01.2020 15.00 Ks. Paweł

 

ulica nr klatka dzień data godzina ksiądz
Bochenka 7 klatka 1 Piątek 27.12.2019 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 7 klatka 2 Piątek 27.12.2019 17.30 Ks. Janusz
Bochenka 9 cały blok Piątek 27.12.2019 18.00 Ks. Janusz
Bochenka 10 klatka 1 Sobota 28.12.2019 10.00 Ks. Janusz
Bochenka 10 klatka 2 Sobota 28.12.2019 12.00 Ks. Janusz
Bochenka 10 klatka 3 Sobota 28.12.2019 14.00 Ks. Janusz
Bochenka 12 A klatka I Sobota 18.01.2020 10.00 Ks. Janusz
Bochenka 12 A klatka II Niedziela 19.01.2020 15.00 Ks. Janusz
Bochenka 12 B klatka I Wtorek 21.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 12 B klatka II Środa 22.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 14 klatka I Niedziela 29.12.2019 15.00 Ks. Janusz
Bochenka 14 klatka II Czwartek 02.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 14 A cały blok Sobota 11.01.2020 10.00 Ks. Janusz
Bochenka 16 cały blok Sobota 11.01.2020 13.30 Ks. Janusz
Bochenka 18 cały blok Wtorek 14.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 20 cały blok Środa 15.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 22 cały blok Sobota 04.01.2020 11.00 Ks. Janusz
Bochenka 24 cały blok Czwartek 16.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 klatka 1 Poniedziałek 06.01.2020 17.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 klatka 2 Wtorek 07.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 A klatka 1 Wtorek 07.01.2020 18.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 A klatka 2 Środa 08.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 B klatka 1 Środa 08.01.2020 17.30 Ks. Janusz
Bochenka 25 B klatka 2 Czwartek 09.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 C klatka 1 Czwartek 09.01.2020 18.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 C klatka 2 Piątek 10.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Bochenka 25 D klatka Piątek 10.01.2020 18.00 Ks. Janusz

 

ulica nr Klatka dzień data godzina ksiądz
Łużycka 43 klatka A Piątek 27.12.2019 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 43 klatka B Sobota 28.12.2019 10.00 Ks. Wojciech
Łużycka 45 klatka A Sobota 28.12.2019 12.00 Ks. Wojciech
Łużycka 45 klatka B Sobota 28.12.2019 15.00 Ks. Wojciech
Łużycka 47 klatka A Niedziela 29.12.2019 15.00 Ks. Wojciech
Łużycka 47 klatka B Poniedziałek 30.12.2019 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 49 klatka B Poniedziałek 06.01.2020 16.30 Ks. Wojciech
Łużycka 49 klatka A Niedziela 05.01.2020 15.00 Ks. Wojciech
Łużycka 51 klatka A Piątek 17.01.2020 15.30 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka B Poniedziałek 20.01.2020 15.00 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka C Wtorek 21.01.2020 15.00 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka D Piątek 24.01.2020 15.30 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka E Sobota 25.01.2020 09.00 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka F Sobota 25.01.2020 12.30 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka G Piątek 31.01.2020 15.30 Ks. Piotr
Łużycka 51 klatka H Sobota 01.02.2020 10.30 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka B Czwartek 02.01.2020 15.30 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka A Sobota 04.01.2020 09.00 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka C Sobota 04.01.2020 12.00 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka D Sobota 04.01.2020 15.30 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka E Poniedziałek 06.01.2020 16.00 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka F Wtorek 07.01.2020 15.00 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka G Sobota 11.01.2020 09.00 Ks. Piotr
Łużycka 53 klatka H Sobota 11.01.2020 12.30 Ks. Piotr
Łużycka 57 klatka A Sobota 04.01.2020 10.00 Ks. Wojciech
Łużycka 57 klatka B Sobota 04.01.2020 12.30 Ks. Wojciech
Łużycka 57 klatka C Sobota 04.01.2020 15.00 Ks. Wojciech
Łużycka 57 klatka D Wtorek 07.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 63 klatka A Środa 08.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 63 klatka B Piątek 10.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 63 klatka C Sobota 11.01.2020 10.00 Ks. Wojciech
Łużycka 63 klatka D Sobota 11.01.2020 12.00 Ks. Wojciech
Łużycka 63 klatka E Sobota 11.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 63 klatka F Poniedziałek 13.01.2020 15.30 Ks. Wojciech
Łużycka 65 klatka A Wtorek 14.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 65 klatka B Środa 15.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 65 klatka C Piątek 17.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 65 klatka D Sobota 18.01.2020 12.00 Ks. Wojciech
Łużycka 65 klatka E Sobota 18.01.2020 14.30 Ks. Wojciech
Łużycka 65 klatka F Sobota 18.01.2020 16.30 Ks. Wojciech
Łużycka 67 klatka A Niedziela 19.01.2020 15.00 Ks. Wojciech
Łużycka 67 klatka B Poniedziałek 20.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 67 klatka C Wtorek 21.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 67 klatka D Środa 22.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 69 klatka A Piątek 24.01.2020 16.00 Ks. Wojciech
Łużycka 69 klatka B Sobota 25.01.2020 10.00 Ks. Wojciech
Łużycka 69 klatka C Sobota 25.01.2020 12.00 Ks. Wojciech
Łużycka 69 klatka D Sobota 25.01.2020 14.00 Ks. Wojciech
Łużycka 71 dom Sobota 28.12.2019 10.00 Ks. Paweł
Łużycka 71 B cały blok Sobota 28.12.2019 10.15 Ks. Paweł
Łużycka 71 C cały blok Sobota 28.12.2019 12.00 Ks. Paweł
Łużycka 73 C cały blok Piątek 17.01.2020 16.00 Ks. Janusz
Łużycka 93 cały blok Piątek 17.01.2020 18.30 Ks. Janusz

 

ulica nr Klatka dzień data godzina ksiądz
Nowosądecka 31 klatka A Wtorek 21.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Nowosądecka 31 klatka B Wtorek 21.01.2020 18.00 Ks. Paweł
Nowosądecka 48-82 domy Środa 15.01.2020 15.00 Ks. Paweł

 

ulica nr Klatka dzień data godzina ksiądz
Podedworze 2 klatka A Piątek 27.12.2019 15.30 Ks. Piotr
Podedworze 2 klatka B Sobota 28.12.2019 09.00 Ks. Piotr
Podedworze 4 klatka A Sobota 28.12.2019 12.00 Ks. Piotr
Podedworze 4 klatka B Sobota 28.12.2019 15.30 Ks. Piotr
Podedworze 6 klatka A Piątek 10.01.2020 15.30 Ks. Piotr
Podedworze 6 klatka B Niedziela 12.01.2020 14.00 Ks. Piotr
Podedworze 8 klatka A Poniedziałek 13.01.2020 15.00 Ks. Piotr
Podedworze 8 klatka B Wtorek 14.01.2020 15.00 Ks. Piotr
Podedworze 10 klatka A Sobota 18.01.2020 09.00 Ks. Piotr
Podedworze 10 klatka B Sobota 18.01.2020 13.00 Ks. Piotr
Podedworze 12 klatka A Niedziela 29.12.2019 14.00 Ks. Piotr
Podedworze 12 klatka B Poniedziałek 30.12.2019 15.00 Ks. Piotr
Podedworze 20 A cały blok Piątek 27.12.2019 15.00 Ks. Paweł

 

ulica nr Klatka dzień data godzina ksiądz
Spółdzielców 12 parter – II p. Czwartek 09.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Spółdzielców 12 III – IV p. Poniedziałek 13.01.2020 16.30 Ks. Paweł
Spółdzielców 12 V – VII p. Wtorek 14.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Spółdzielców 12 VIII – X p. Czwartek 16.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Spółdzielców 15 klatka A Piątek 17.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Spółdzielców 15 klatka B Sobota 18.01.2020 09.00 Ks. Paweł
Spółdzielców 17 klatka A Niedziela 19.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Spółdzielców 17 klatka B Poniedziałek 20.01.2020 16.30 Ks. Paweł

 

ulica nr Klatka dzień data godzina ksiądz
Włoska 12 cały blok Sobota 01.02.2020 15.00 Ks. Paweł
Włoska 17 klatka I Środa 22.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Włoska 17 klatka II Czwartek 23.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Włoska 17 klatka III Czwartek 23.01.2020 17.00 Ks. Paweł
Włoska 17 klatka IV Czwartek 23.01.2020 19.00 Ks. Paweł
Włoska 19 klatka I Piątek 24.01.2020 15.00 Ks. Paweł
Włoska 19 klatka II Piątek 24.01.2020 17.00 Ks. Paweł
Włoska 19 klatka III Piątek 24.01.2020 19.00 Ks. Paweł