Niedziela – 2 stycznia 2011r.

1. W czwartek uroczystość Objawienia Pańskiego. Z uwagi na to, że jest to dzień wolny od pracy porządek Mszy św. będzie taki sam, jak w każdą niedzielę.

2. Kolejne spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się w czwartek po Mszy św. wieczornej.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi rano przed Mszą św., oraz po południu od 16.00 do 18.00. Na Mszę o 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. wieczornej w sali Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla grup działających przy naszej parafii. Zapraszamy duszpasterską radę parafialną, róże Żywego Różańca, kręgi Domowego Kościoła, chór parafialny, zespół charytatywny, grupy modlitewne.

5. Nasza parafia organizuje rekolekcje dla dzieci i młodzieży Odbywać się one będą od 7 do 12 lutego 2011 r. w ośrodku rekolekcyjnym przy parafii w Maniowach. Koszt wyjazdu wynosi 320 zł. Jak co roku uczestnicy mają zapewnionych wiele atrakcji pod opieką wykwalifikowanych animatorów. Zapisy do 10 stycznia (poniedziałek). Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z ks. Mirosławem. Serdecznie zapraszamy.

6. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 6, klatka A, za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Podedworze 6, klatka B.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.