Ogłoszenia na III niedzielę zwykłą – 23 stycznia 2011 r.

1. Wspólnota Oazy Dzieci Bożych „Źródełko zaprasza serdecznie wszystkich parafian i gości na „Jasełka“, które odbędą się dzisiaj o godzinie 19.00 w auli Jana Pawła II.

2. Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na rekolekcje zimowe odbędzie się w przyszłą niedzielę w sali domu parafialnego po Mszy św. o godz.10.00.

3.  Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 8, klatka B, za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Podedworze 10, klatka A.

4.  Stowarzyszenie charytatywne „Dobromił” sprzedaje dziś przed kościołem cegiełki. Dochód ze sprzedaży w całości będzie przeznaczony dla Maćka, który po przebytej śmierci klinicznej stracił wzrok oraz cierpi na niedowład spastyczny kończyn i wymaga kosztownego leczenia i  rehabilitacji. Za okazaną pomoc dziękujemy w imieniu Maćka i jego mamy.

5.  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.