Ogłoszenia na VII niedzielę zwykłą – 20 lutego 2011 r.

1.  Dziś trzecia niedziela miesiąca. Ofiary z dzisiejszej składki będą przeznaczone na potrzeby inwestycyjne i remontowe. Niech dobry Bóg wynagrodzi wszystkim ofiarodawcom.

2.  Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 12, klatka B, za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Podedworze 20 A (cały blok).

3.  Powstaje w naszej parafii nowy krąg Domowego Kościoła. Zapraszamy młode małżeństwa, pragnące pogłębić więź z Bogiem oraz między sobą. Spotkanie organizacyjne odbędzie się w przyszłą niedzielę po Mszy o godz. 13.00.

4.  Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.