III niedziela Wielkiego Postu – 27 marca 2011 r.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek. Okazja do spowiedzi rano przed Mszą św., oraz po południu od 16.00 do 18.00. Na Mszę o 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. O 16.30 – Msza dla dzieci. Droga Krzyżowa o 17.15 i 20.00.

2. W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.

3. W sobotę po Mszy św. wieczornej, odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy popełniane przez ludzi przeciwko jej Niepokalanemu Sercu. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich, którzy należą do róż Żywego Różańca.

4. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 7 kwietnia (w czwartek) o 19.00 w sali Jana Pawła II.

5. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Włoskiej 17 kl. IV, za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Włoskiej 19 klatka I.

6. Wszystkich, którzy chcą przyjąć na nocleg w swoim mieszkaniu pielgrzymów przybywających na II Światowy Kongres Bożego Miłosierdzia, w dniach od 1 do 5 października, prosimy o złożenie w zakrystii wypełnionych deklaracji, najpóźniej do 3 kwietnia, czyli do następnej niedzieli Wielkiego Postu

7. Dziś można składać wypełnione ankiety na temat obecnie istniejących w Krakowie połączeń komunikacyjnych. Urna na ankiety znajduje się w przedsionku kościoła.

8. Zgodnie z decyzją ks. kard. Stanisława Dziwisza, w przyszłą niedzielę w kościołach naszej archidiecezji będzie przeprowadzana zbiórka pieniędzy na pomoc dla Japonii oraz na odbudowę spalonego klasztoru w Alwerni.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.