I niedziela Wielkiego Postu – 13 marca 2011 r.

1. Od przyszłej niedzieli porządek nabożeństw wielkopostnych będzie następujący: Gorzkie Żale odprawiać będziemy w niedzielę o godzinie 17., zaś Drogę Krzyżową w piątki o 16.30 dla dzieci, 17.15 dla dorosłych i 20.00 dla młodzieży. W niedzielę Droga Krzyżowa będzie odprawiana o 16.30.

2. Spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 15 marca (we wtorek) o 18.30 w Sali Jana Pawła II.

3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Włoskiej 17 kl. II, za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Włoskiej 17, klatka III.

4. Nasza Parafia wraz Młodzieżowym Domem Kultury im. K. I. Gałczyńskiego w Krakowie przy ul. Beskidzkiej 40 organizuje konkurs palm wielkanocnych. Jest on adresowany do dzieci od 6 do 8 lat i od 9 lat do 12. Palmy muszą być wykonane własnoręcznie i mieć wysokość nie większą niż 1 metr. Uczestnicy konkursu muszą je wykonać i przynieść do Młodzieżowego Domu Kultury lub do naszej parafii do dnia 3 kwietnia. 10 kwietnia w naszym kościele nastąpi otwarcie wystawy nagrodzonych palm oraz wręczenie nagród laureatom. Szczegóły regulaminu konkursu umieszczone będą na naszej stronie internetowej.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.