III Niedziela Wielkanocna 8 maja 2011 r.

1. Dziś przypada uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

2. Na Mszy św. o godz. 10 dzieci z klasy III będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.

3. Raz jeszcze Informujemy, że organizowana jest parafialna pielgrzymka do Ziemi Świętej. Odbędzie się ona w dniach od 1 do 8 października. Zapisy wraz z zaliczką w kwocie 1000 zł powinny być dokonane do najbliższej niedzieli. Pieniądze można wpłacać w kancelarii parafialnej. Więcej informacji w zakrystii i w gablocie ogłoszeń.

4. W piątek rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Na ten dzień w szczególny sposób zapraszamy dzieci z klas drugich i trzecich w strojach komunijnych. O 18.00 odprawiona będzie Msza święta z kazaniem, a po niej Różaniec fatimski i procesja wokół kościoła.

5. Spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się we wtorek o 19.00.

6. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Białoruskiej 10 klatka II.

7. Nabożeństwa majowe będziemy odprawiać w tygodniu po Mszy św. wieczornej, zaś w niedziele o 17.30.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.