V Niedziela Wielkanocna 22 maja 2011 r.

1. Przypominamy, że dziś po wieczornej Mszy św. odbędzie się zebranie rodziców młodzieży z klas trzecich gimnazjum, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

2. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę do Ziemi Świętej, która jest planowana na dni od 1 do 8 października.

3. Zbiórka kandydatów na ministrantów odbędzie się w poniedziałek i środę o godz. 17 w kościele.

4. Spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 19.

5. Diakonia Teatralna serdecznie zaprasza parafian i gości, a szczególnie wszystkie mamy na „Kabaretowy wieczór dla mam”, który odbędzie się 29 maja o godz. 19 w auli Jana Pawła II.

6. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Białoruskiej 10 kl. III za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Białoruskiej 8 z klatki I.

7. Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” w Krakowie zawiadamia, że 28 maja 2011r. o godz. 9 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 27 przy ul. Podedworze 16 odbędzie się Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej „Piaski Nowe” w Krakowie. Jest to jedyna możliwość w roku, kiedy spółdzielcy mogą wyrazić swoją wolę i zdecydować o finansach, remontach i inwestycjach na swoim osiedlu.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.