13 niedziela zwykła 26 czerwca 2011 r.

1. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi rano przed Mszą św. oraz od 16.30 do 18.00. W wakacje nie ma Mszy św. o 16.30 dla dzieci.

2. W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii.

3. W sobotę po Mszy św. wieczornej, odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy popełniane przez ludzi przeciwko jej Niepokalanemu Sercu. Po nabożeństwie zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich, którzy należą do róż Żywego Różańca.

4. Dziękujemy dwom paniom z bloku przy ul. Białoruskiej 6 (III, IV i V piętro) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku przy ul. Białoruskiej 6 (piętro VI, VII, VIII).

5. Dziękujemy parafianom za zrobienie ołtarzy na procesję Bożego Ciała. Osobno dziękujemy za ofiarę pieniężną parafianom z bloku Białoruska 10, którzy przygotowali drugi ołtarz, a także parafianom z bloku Łużycka 51 klatka G i H, którzy przygotowali czwarty ołtarz. Dziękujemy tym wszystkim, którzy mieli swój udział w przygotowaniu procesji: chórowi parafialnemu, scholi młodzieżowej, niosącym baldachim, sztandary i feretrony, paniom niosącym świece, rodzicom, którzy przyprowadzili dzieci w strojach komunijnych, rodzicom dziewczynek sypiących kwiaty i chłopców dzwoniących dzwonkami. Osobno dziękujemy policji za czuwanie nad naszym bezpieczeństwem w trakcie procesji. Wszystkim uczestnikom procesji dziękujemy za obecność i świadectwo wiary.

6. Codziennie w oktawie Bożego Ciała procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Dziś odprawimy ją o 17.30, zaś w dni powszednie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.