24 niedziela zwykła – 11 września 2011 r.

1. We wtorek 13 września zapraszamy na kolejne nabożeństwo fatimskie. O godz. 18. odprawiona będzie Msza święta z kazaniem, a po niej Różaniec fatimski i procesja wokół kościoła.

2. Od najbliższego poniedziałku rozpoczynają się zapisy na katechezy przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Trwać będą do końca września. Gimnazjaliści z klas pierwszych, drugich i trzecich zapisują się osobiście w kancelarii parafialnej. Przy zapisach będzie potrzebny indeks z ocenami z katechezy.

3. Pierwsze spotkanie dla chłopców pragnących służyć Bogu przy ołtarzu jako ministranci odbędzie się w jutro o godz. 17. w kościele. Serdecznie zapraszamy!

4. W czwartek 15 września o godz. 19. odbędzie się zebranie Rady parafialnej.

5. Spotkanie rodziców dzieci klas II przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 20 września (wtorek). Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie w Sali Jana Pawła II. Ze względu na wagę omawianych spraw obecność rodziców jest konieczna.

6. Informujemy, że Stowarzyszenie MAYDAY, działające przy naszej parafii, będzie prowadziło wydawanie żywności w ramach programu PEAD. W poniedziałek 12 września żywność będzie wydawana dla osób zapisanych do grupy I, zaś w środę 14 września dla osób z grupy II i III. Punkt MAYDAY będzie otwarty od 16.30 do 18.30.

7. Dziękujemy parafianom z bloku przy bloku przy ul. Nowosądeckiej 31 (kl. A) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania parafian z bloku przy ul. Nowosądeckiej 31 (kl. B).

8. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.