Nowi Parafianie…

11 września został ochrzczony Wiktor Jan Gut. Jego rodzice Agnieszka (z synkiem na rękach) i Tomasz (obok żony) dziękują Bogu za dar ojcostwa i macierzyństwa, dzielą się swoją radością i proszą o modlitwę za nich i ich synka.


 

11 września została ochrzczona Gabriela Zofia Kopczyńska. Jej rodzice Dawid (z córeczką na rękach) i Monika (obok męża) dziękują Bogu za dar ojcostwa i macierzyństwa, dzielą się swoją radością i proszą o modlitwę za nich i za ich córeczkę.


 

11 września został ochrzczony Hubert Maciej Drewniak. Jego rodzice Anna (z Hubertem na rękach) i Maciej (drugi od prawej) dziękują Bogu za dar ojcostwa i macierzyństwa, dzielą się swoją radością i proszą o modlitwę za nich i ich synka.


 

11 września został ochrzczony Karol Jan Augustyn. Jego rodzice Tomasz (trzyma na rękach Karola) i Kamila (obok męża) dziękują Bogu za dar ojcostwa i macierzyństwa, dzielą się swoją radością i proszą o modlitwę za nich i ich synka.


 

11 września został ochrzczony Krzysztof Grzegorz Ziarniak. Jego rodzice Grzegorz (z synkiem na rękach) i Lucyna (obok męża) dziękują Bogu za dar ojcostwa i macierzyństwa, dzielą się swoją radością i proszą o modlitwę za nich i ich synka.