25 niedziela zwykła – 18 września 2011 r.

1. Przypominamy, że trwają zapisy na katechezy przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Gimnazjaliści z klas pierwszych, drugich i trzecich powinni zapisać się osobiście w kancelarii parafialnej, okazując indeks z ocenami z katechezy.

2. Spotkanie rodziców dzieci klas II przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 20 września (wtorek). Zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej odbędzie się spotkanie w sali Jana Pawła II. Ze względu na wagę omawianych spraw obecność rodziców jest konieczna.

3. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Nowosądeckiej 31 (kl. B) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy do sprzątania parafian z bloku przy ul. Łużyckiej 43 A.

4. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.