29 niedziela zwykła – 16 października 2011 r.

1. Dziś w całej Polsce, jak co roku, prowadzone są badania niedzielnych praktyk religijnych. Liczona jest liczba wiernych uczestniczących w dzisiejszych Mszach oraz liczba rozdanych Komunii Świętych.

2. Dziś młodzież oazowa rozpoczyna sprzedaż zniczy. Całkowity dochód z tej sprzedaży przeznaczony jest na dofinansowanie zimowego wyjazdu dzieci i młodzieży z naszej parafii. Gorąco zachęcamy do wsparcia tego dzieła.

3. Przypominamy, że w październiku – od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 – są odprawiane nabożeństwa różańcowe dla dzieci. Różaniec dla dorosłych jest odprawiany w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, zaś w każdą niedzielę o 17.30.

4. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 45 B za sprzątnie naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy do sprzątania parafian z bloku przy ul. Łużyckiej 47 A.

5. Wznawiamy działalność Parafialnej Szkoły Biblijnej. Uwaga! Z przyczyn niezależnych nastąpiła zmiana terminu najbliższego spotkania. Nie będzie spotkania w najbliższy wtorek, lecz we wtorek 25 października. Zapraszamy na 19.00 do sali katechetycznej domu parafialnego.

6. Stowarzyszenie MAYDAY, działające przy naszej parafii, informuje, że 17 października (poniedziałek) będzie wydawało żywność unijną dla grupy I, zaś 19 października (środa) dla grupy II i III.

7. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.