30 niedziela zwykła – 23 października 2011 r.

1. W dzisiejszą niedzielę obchodzimy Dzień Misyjny, który rozpoczyna Tydzień Misyjny. Jest to szczególna okazja do modlitwy za misjonarzy oraz do złożenia ofiary materialnej na potrzeby misji.

2. Młodzież oazowa prowadzi sprzedaż zniczy. Całkowity dochód z tej akcji przeznaczony jest na dofinansowanie zimowego wyjazdu dzieci i młodzieży z naszej parafii.

3. Przypominamy, że w październiku – od poniedziałku do piątku, o godz. 17.15 – są nabożeństwa różańcowe dla dzieci. Różaniec dla dorosłych jest odprawiany w dni powszednie bezpośrednio po Mszy św. wieczornej, zaś w każdą niedzielę o 17.30.

4. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 47 A za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężna na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to parafian z bloku przy ul. Łużyckiej 47 B.

5. Wznawiamy działalność Parafialnej Szkoły Biblijnej. Zapraszamy na spotkanie biblijne w najbliższy wtorek (25 października) na godz. 19 do sali katechetycznej domu parafialnego.

6. W zakrystii po Mszach św., oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

7. W tym tygodniu w TVP Kraków będzie można obejrzeć film o naszej parafii, emitowany w cyklu pt. „Parafia z sercem”. Daty emisji programu są następujące: środa (26 X g. 15.15; 29 X g. 19.05, 30 X g. 17.05).

8. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania będą odbywać się w listopadzie w następujących terminach:

I klasa: grupa 1 – 7 listopada, godz. 19;

grupa 2 – 14 listopada, godz. 19.

II klasa: grupa 1 – 21 listopada, godz. 19;

grupa 2 – 28 listopada, godz. 19.

9. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.