32 niedziela zwykła – 6 listopada 2011 r.

1. Dziś o 17.30 różaniec za zmarłych.

2. Zapraszamy na koncert Jana Oberbeka – światowej sławy wirtuoza gitary klasycznej. Wystąpi on dzisiaj w naszym kościele zaraz po Mszy o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy na koncert, który z pewnością dostarczy niezapomnianych przeżyć.

3. W piątek Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu nie zapominajmy o modlitwie za naszą Ojczyznę. Prośmy Pana Boga o pomyślność dla niej, a dla tych, co walczyli o jej wolność i niepodległość wypraszajmy Jego miłosierdzie i prośmy o dar wiecznego szczęścia.

W piątek z okazji Święta Narodowego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się w najbliższy wtorek o 19.00 w sali katechetycznej domu parafialnego.

5. Spotkanie z rodzicami dzieci klas drugich odbędzie się 15 listopada o 18.30 w domu parafialnym w auli Jana Pawła II.

6. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 49 A za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu prosimy o to parafian z bloku przy ul. Łużyckiej 49 B.

7. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania będą odbywać się w listopadzie w następujących terminach:

I klasa: grupa 1 – 7 listopada, godz. 19;

grupa 2 – 14 listopada, godz. 19.

II klasa: grupa 1 – 21 listopada, godz. 19;

grupa 2 – 28 listopada, godz. 19.

8. Zapraszamy na coroczne czuwanie nocne przez obrazem Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, które odbędzie się z 19 na 20 listopada. Wyjazd 19 listopada o godzinie 12.30. Powrót 20 listopada ok. 7. rano. Koszt 35 zł. Zapisy u Pana Kościelnego.

9. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.