Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada 2011 r.

1. Dzisiaj przeżywamy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która jest równocześnie ostatnią niedzielą roku liturgicznego.

2. Nabożeństwo różańcowe za zmarłych wypominanych w naszym kościele odprawiamy dziś – tak jak w każdą niedzielę listopada – o 17.30.

3. Dziś o godz. 18.45 w naszym kościele odbędzie się koncert ku czci św. Cecylii. Wystąpią chór „Familia” z Nowego Bieżanowa i chór „Kanon” z naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

4. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Łużyckiej 51 A za sprzątanie naszej świątyni. W tym tygodniu prosimy o to parafian z bloku przy ul. Łużyckiej 51 B.

5. Dziś trzecia niedziela miesiąca. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę z przeznaczeniem na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

6. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania będą odbywać się w listopadzie w następujących terminach:

klasa II : grupa 1 – 21 listopada, godz. 19;

grupa 2 – 28 listopada, godz. 19.

7. Zachęcamy do kupowania i czytania tygodników katolickich. Można u nas nabyć „Gościa Niedzielnego”, „Przewodnik Katolicki”, „Źródło”.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.