II niedziela Adwentu – 4 grudnia 2010 r.

1. Przypominamy, że Roraty są odprawiane w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, zaś w soboty o 7.00. Zapraszamy na nie dzieci i dorosłych.

2. Dziękujemy jednej parafiance z bloku Łużycka 51 C za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W przyszłym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 51 klatka D.

3. Opłatki, które poświęciliśmy w ubiegłą niedzielę, są do nabycia w naszej świątyni, przed i po każdej Mszy świętej niedzielnej. Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Jednocześnie raz jeszcze informujemy, że w tym roku nikt z naszej parafii nie roznosi opłatków po domach, i nikt też nie ma z parafii takiego upoważnienia.

4. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się w najbliższy wtorek o 19.00 w sali katechetycznej domu parafialnego.

5. Poświęcenie medalików dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 8 grudnia podczas Mszy o godz. 18.

6. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania w grudniu odbędą się w następujących terminach:

I klasa – grupa 1 – 5 XII godz. 19.00;

grupa 2 – 12 XII godz. 19.00

II klasa – obie grupy – 19 XII godz. 19.00.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.