Niedziela Chrztu Pańskiego – 8 stycznia 2012 r.

1. Dziś o godz. 19.00 w sali Jana Pawła II odbędzie się koncert chóru „Kamea”. W programie występu znalazły się kolędy oraz montaż słowno-muzyczny o tematyce bożonarodzeniowej i noworocznej.

2. W najbliższą niedzielę po Mszy św. wieczornej w sali Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup działających przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

3. Raz jeszcze informujemy, że organizowana jest parafialna pielgrzymka do Włoch, w terminie od 19 do 28 maja. W programie zwiedzanie m.in. Asyżu, Lanciano, Manopello, Rzymu, Watykanu, San Giovanni Rotondo. Warto podkreślić, że w czasie tej pielgrzymki nie będzie nocnych przejazdów.

4. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 51 (klatka H) za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 53 (klatka A).

5. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.