II niedziela zwykła – 15 stycznia 2012 r.

1. Dzisiaj po Mszy św. wieczornej w sali Jana Pawła II będzie spotkanie opłatkowe dla wszystkich grup działających przy naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (klatka A), za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 53 (klatka B).

3. Informujemy, że parafialny Zespół Charytatywny MAYDAY będzie kontynuował swoją działalność w 2012 roku. Jutro będą wydawane produkty spożywcze dla osób zapisanych do grupy I, zaś w środę 18 stycznia dla osób zapisanych do grupy II i III. Punkt MAYDAY będzie czynny od 16.30 do 18.30. Jednocześnie rozpoczynają się zapisy osób chcących uczestniczyć w Programie Pomocowym PEAD 2012. Wymagane dokumenty należy składać w parafialnym punkcie MAYDAY w terminie od 23 stycznia do 29 lutego w godzinach urzędowania. Informacje o wymaganych dokumentach oraz dotyczące kryteriów, jakie należy spełnić by otrzymywać pomoc, są umieszczone w gablocie ogłoszeń, na drzwiach wejściowych do sal pod plebanią, a także na stronie internetowej naszej parafii.

4. Wspólnota Oazy Dzieci Bożych „Źródełko” zaprasza serdecznie wszystkich parafian i gości na „Jasełka”, które będą wystawiane 22 stycznia 2012 r. o godzinie 19.00 w auli Jana Pawła II.

5. Kolejne spotkanie Parafialnej Szkoły Biblijnej odbędzie się w najbliższy wtorek (17 stycznia) o 19.00 w sali katechetycznej domu parafialnego.

6. W minionym tygodniu zmarła nasza parafianka Bernadeta Kluczewska (lat 62). Pogrzeb odbył się 12 stycznia w Białym Kościele. 5 stycznia oprawiliśmy pogrzeb śp. Renaty Balonek (lat 43), która zmarła 1 stycznia. 10 stycznia odprawiliśmy pogrzeb śp. Jana Kleśnego (lat 71), który zmarł 4 stycznia. Zmarłych naszych parafian polecajmy Miłosiernemu Bogu. „Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie”.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.