III niedziela zwykła – 22 stycznia 2012 r.

1. Wspólnota Oazy Dzieci Bożych „Źródełko” zaprasza serdecznie wszystkich parafian i gości na „Jasełka”, które będą wystawiane dziś o godzinie 19.00 w auli Jana Pawła II.

2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 53 (klatka B), za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 53 (klatka C).

3. W przyszłą niedzielę o godz. 19 będziemy gościć w naszym kościele po raz kolejny Jana Oberbeka, znanego w Polsce i Europie wirtuoza gitary klasycznej. Tym razem jego recital składać się będzie z kolęd polskich i zagranicznych. Serdecznie zapraszamy.

4. Nasza Parafia organizuje rekolekcje parafialne dla dzieci i młodzieży w dniach od 13 do 18 lutego 2012 r. Rekolekcje odbywać się będą w Ośrodku Rekolekcyjnym działającym przy Parafii Maniowy. Koszt wyjazdu – 370 zł. Pierwszeństwo zapisów dla dzieci i młodzieży zaangażowanych w grupach parafialnych. Zapisy do 1 lutego (środa). Osoby chętne prosimy o kontakt z ks. Mirosławem. Serdecznie zapraszamy! Spotkanie rodziców dzieci wyjeżdżających na rekolekcje zimowe odbędzie się 5 II (niedziela), po Mszy św. o godz. 10.00.

5. Zapraszamy na coroczną pielgrzymkę do sanktuarium Matki Bożej z Lourdes w Porąbce Uszewskiej. Odbędzie się ona 11 lutego – w Światowy Dzień Chorych. Wyjazd o 13.30, powrót ok. 20.00. Koszt 27 zł. Zapisy w zakrystii.

6. 14 stycznia zmarła nasza parafianka Helena Jezierska (lat 83). Pogrzeb odbył się 19 stycznia w Łapanowie. 16 stycznia zmarła Ewa Zenona Siuda (lat 53). Pogrzeb oprawiliśmy 20 stycznia. Zmarłe nasze parafianki polecajmy Miłosiernemu Bogu.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.