I niedziela Wielkiego Postu – 26 lutego 2012 r.

1. Od jutra do środy rekolekcje dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 27 i młodzieży gimnazjalnej. Dzieci będą mieć nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o 10.00 (klasy 0-III) oraz o 11.30 (klasy IV-VI). W środę o 11.00 Msza dla wszystkich klas. Młodzież gimnazjalna (klasy I, II i III) będzie mieć nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek o 18.40, zaś w środę podczas Mszy św. o godz. 19.00.

2. Od przyszłej niedzieli porządek nabożeństw wielkopostnych będzie następujący: Gorzkie Żale odprawiać będziemy w niedzielę o 17.00, zaś Drogę Krzyżową w piątki o 16.30 (dla dzieci), 17.15 (dla dorosłych) i 20.00 (dla młodzieży). W niedzielę Droga Krzyżowa będzie odprawiana o 16.30.

3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek po Mszy wieczornej modlić się będziemy za kapłanów i o powołania kapłańskie i zakonne. W piątek spowiedź rano przed Mszą św., oraz po południu od 16.00 do 18.00. Na Mszę o 18.00 zapraszamy młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. O 16.30 Msza dla dzieci. W pierwszy piątek nie ma Drogi Krzyżowej dla dzieci. Natomiast będzie o 17.15 dla dorosłych i o 20.00 dla młodzieży

4. W sobotę od 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy popełniane przez ludzi przeciwko jej Niepokalanemu Sercu.

5. W niedziele po Mszy o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich, którzy należą do róż Żywego Różańca.

6. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 57 (klatka A).

7. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na parafialną pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się w dniach od 19 maja do 26 maja. Koszt: 800 złotych plus 250 Euro. Spotkanie organizacyjne dla osób wyjeżdżających na tę pielgrzymkę będzie 2 marca (piątek) o 19.00 w sali domu parafialnego.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.