III niedziela Wielkiego Postu – 11 marca 2012 r.

1. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 57 (klatka B), za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców z bloku Łużycka 57 (klatka C).

2. Zapraszamy wieczór autorski Leszka Elektorowicz, znakomitego krakowskiego poety, przyjaciela Zbigniewa Herberta, autora dwudziestu kilku publikacji książkowych, tłumacza poetów anglojęzycznych, prozaika, eseisty. Wieczór poetycki odbędzie się dzisiaj (11 marca) o 19.00 w domu parafialnym. Spotkanie poprowadzi dr Marek Mariusz Tytko (UJ).

3. Spotkania kandydatów do bierzmowania będą w marcu w następujących terminach:

Klasa I, grupa 2 – 12 marca (poniedziałek) godz. 19.00;

Klasa II, grupa 1 – 19 marca (poniedziałek) godz. 19.00;

Klasa II, grupa 2 – 26 marca (poniedziałek) godz. 19.00.

4. Poświęcenie książeczek dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii odbędzie się we wtorek 13 marca podczas Mszy o godz. 18.00. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy na zebranie, które odbędzie się 22 marca o 18.30 w auli błog. Jana Pawła II.

5. Członków Parafialnego Oddziału Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 13 marca o 18.30.

6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.