Zaproszenie na poetycki wieczór autorski o. dr Kazimierza Wójtowicza – 29 kwietnia, godz. 19:00

O. dr Kazimierz Wójtowicz, CR

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM”) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do sali w Domu Parafialnym na poetycki wieczór autorski o. dra Kazimierza Wójtowicza, zmartwychwstańca, w ramach cyklu: „Poezja religijna”; o wierze, patriotyzmie i teologii literatury z o. drem Kazimierzem Wójtowiczem, poetą, teologiem rozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ), wiersze w wykonaniu autora, muzyka: Barbara Kaczmarska (flet), mgr Dariusz Sadzikowski (piano). Termin: niedziela, dnia 29 kwietnia 2012 r., godz. 19.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 6, 7, 50, autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.