IX Zaproszenie na wieczór autorski – prof. GWSH dr hab. Bogusława Żurakowskiego

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny (PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Domu Parafialnego na poetycki wieczór autorski prof. GWSH dr hab. Bogusława Żurakowskiego w ramach cyklu: “Poezja religijna”; o wierze, patriotyzmie, wartościach i poezji z Bogusławem Żurakowskim (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich) rozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ), wiersze w wykonaniu autora, muzyka: duet “Quasi Una Fantasia”  mgr Bożena Boba-Dyga (śpiew) i Maciej Zimka (akordeon), nowoczesna poezja śpiewana z wykorzystaniem tekstów wierszy Bogusława Żurakowskiego (koncert life), wieczór z okazji 55-lecia debiutu literackiego autora (1957-2012); termin: niedziela, dnia 10 czerwca 2012 r., godz. 19.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 6, 7, 50, autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.

Zaproszenie nadesłał: Dr Marek Mariusz Tytko (UJ),

Kierownik Podziemnego Salonu Artystyczno-Literacko-Muzycznego

przy Kościele MB Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych

 

Kontakt z dr Markiem Mariuszem Tytko:

marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl

Kontakt z ks. mgr Ireneuszem Okarmusem, proboszczem M.B. Różańcowej:

iokarmus@goscniedzielny.pl