X Zaproszenie na wieczór autorski – prof. Wincentego Kućmy (ASP)

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny (PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do Auli im. bł. Jana Pawła II na wieczór autorski prof. Wincentego Kućmy (ASP) w ramach cyklu: “Rzeźba religijna”; o wierze, patriotyzmie i sztuce religijnej z prof. Wincentym Kućmą (SPP) rozmawia ks. mgr Ireneusz Okarmus, teolog, wykład i komputerowa, wizualna prezentacja rzeźb Drogi Krzyżowej z Pasierbca” w wykonaniu autora, wielkoformatowa wystawa fotograficzna pasyjnych rzeźb pasierbczańskich prof. Wincentego Kućmy fotografie autorstwa Piotra Radzickiego, komisarz wystawy: dr Marek Mariusz Tytko (UJ), historyk sztuki; muzyka: mgr Dariusz Sadzikowski (piano), termin: niedziela, dnia 24 czerwca 2012 r., godz. 19.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 6, 7, 50, autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.

Zaproszenie nadesłał: Dr Marek Mariusz Tytko (UJ),

Kierownik Podziemnego Salonu Artystyczno-Literacko-Muzycznego

przy Kościele MB Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych

 

Kontakt z dr Markiem Mariuszem Tytko:

marek.mariusz.tytko@uj.edu.pl

Kontakt z ks. mgr Ireneuszem Okarmusem, proboszczem M.B. Różańcowej:

iokarmus@goscniedzielny.pl