XII niedziela zwykła 24 czerwca 2012 r.

1. Dzisiaj o 17.30 nabożeństwo czerwcowe.

2. Zapraszamy na wieczór autorski z prof. Wincentym Kućmą, znanym w Polsce artystą rzeźbiarzem, którego prace znajdują się w około 70 kościołach w naszym kraju i poza jego granicami. Odbędzie się on dzisiaj (24 czerwca) w sali domu parafialnego, początek o godzinie 19.00. Oprócz pokazu multimedialnego, ukazującego dorobek artysty, będzie również wernisaż prac fotograficznych Piotra Radzickiego, naszego parafianina, który jest autorem artystycznych fotografii, przedstawiających słynną Pasierbiecką Drogę Krzyżową, którą wykonał prof. Wincenty Kućma. Na spotkaniu profesor będzie mówił o swoich inspiracjach twórczych oraz dzielił się ze słuchaczami doświadczeniami wiary w Boga.

3. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 65 F za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Łużycka 67 A.

4. Kontynuujemy cykl Mszy św. odprawianych w intencji mieszkańców poszczególnych bloków. Na kolejną Msze św., „blokową”, która będzie odprawiona 29 czerwca (piątek) o godz. 19.00, zapraszamy parafian z bloku Podedworze 12. Po Mszy spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy.

5. Spotkanie Rady Parafialnej odbędzie się w jutro (25 czerwca) o godz. 19.00.

6. Również na jutro (25 czerwca) na godz. 19.30 zapraszamy rodziców dzieci, które wyjeżdżają na rekolekcje parafialne.

7. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Włoch, która jest zaplanowana w terminie 22 do 28 sierpnia. Szczegółowe informacje u ks. proboszcza.

8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.