Wrzesień w krakowskim „PSALMIE”

XII Zaproszenie na wieczór autorski Jerzego Struka i zespołu poezji śpiewanej „Arete” z Poznania

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza na spotkanie z Jerzym Strukiem, poznańskim poetą-kompozytorem i koncert zespołu chrześcijańskiej poezji śpiewanej „Arete” z Poznania w składzie: Katarzyna Kasprzak (voc.), Agnieszka Majewska (viol.), Maria Markowska (viol.), Romuald Andrzejewski (piano), Jacek Osmyk (git.), Jerzy Struk (voc.). Koncert muzyki chrześcijańskiej połączony będzie z recytacją wierszy J. Struka w ramach cyklu „Poezja religijna”. Z Jerzym Strukiem o wierze, patriotyzmie, poezji i muzyce porozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ). Termin: niedziela, dnia 30 września 2012 r., godz. 19.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 6, 7, 50, autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.

{gallery}2012/arete{/gallery}