XV niedziela zwykła 15 lipca 2012 r.

1. Dziś trzecia niedziela miesiąca – ofiara składana na tacę przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne naszej parafii. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Od wtorku trwają prace w budynku parafialnym, mające za zadanie osuszenie piwnic i zabezpieczenie tej kondygnacji przed wilgocią i grzybem.

2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 67 (kl. C) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Łużycka 67 (kl. D).

3. 4 lipca zmarł nasz parafianin Jacek Gromaczkiewicz (I. 63). Jego pogrzeb odprawiliśmy 11 lipca. Został pochowany na Cmentarzu Batowickim. 6 lipca zmarła nasza parafianka Józefa Helena Wilkosz (I. 82). Jej pogrzeb odprawiliśmy 11 lipca. Została pochowana na Cmentarzu Batowickim. Wieczne odpoczywanie, racz im dać, Panie!

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.