XVI niedziela zwykła 22 lipca 2012 r.

1. W środę św. Krzysztofa – patrona kierowców i podróżujących. Z tej okazji po wieczornej Mszy św. o godz. 18. pobłogosławimy pojazdy mechaniczne i ich właścicieli.

2. Dziękujemy parafianom z bloku Łużycka 67 (kl. D) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. W tym tygodniu do sprzątania prosimy parafian z bloku Łużycka 69 (kl. A).

3. Dziękujemy Panu mgr inż. Tadeuszowi Wojsznisowi za bezinteresowne wykonanie pomiarów instalacji piorunochronnych i elektrycznych w domu parafialnym i w kościele oraz za profesjonalne sporządzenie protokołów, niezbędnych do ubezpieczenia budynki kościoła i plebanii. Dziękujemy również wszystkim ofiarodawcom, którzy w ubiegłą niedzielę złożyli ofiary na cele inwestycyjne.

4. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.