Wycieczka na Halę Krupową – wrzesień 2012

Wycieczka na Halę Krupową oraz zwiedzanie skansenu w Sidzinie

Plan wycieczki: 15.09.2012r. (sobota)
1. 8.30 – wyjazd sprzed kościoła MB Różańcowej.
2. 9.30 – wyjście z Sidziny zielonym szlakiem na Halę Krupową (2h)
3. Trochę odpoczynku, wspólny śpiew i zabawy
4. 13.30 – zejście czarnym szlakiem do Sidziny i przejazd pod skansen
5. 14.30 – zwiedzanie Skansenu i na zakończenie ognisko z kiełbaskami 🙂
6. między 17.00 a 18.00 – przyjazd do Krakowa pod kościół
Bardzo serdecznie zapraszam wszystkie dzieci, które należą do scholi, do udziału w tej wycieczce. Na wyjazd należy zabrać dobre, wygodne buty oraz ciepły polar lub kurtkę, coś do picia i zjedzenia na hali, kiełbaski będą na miejscu. Koszt wycieczki 20 zł. Chętnych bardzo proszę o jak najszybsze potwierdzenie sms-em na nr 791048960 podając imię i nazwisko (aby można było zamówić autokar).
Karty można oddawać w szkole księdzu Mirkowi, w zakrystii po Mszach lub bezpośrednio do mnie. Ostateczny termin oddania karty „zgoda rodzica…” do piątku po porannej Mszy Św. (ze względu na konieczność ubezpieczenia dzieci). Proszę o wypełnienie wszystkich pól,
zwłaszcza nr PESEL dziecka oraz w miarę możliwości numeru telefonu komórkowego. Dzieci będą pod opieką moją i kilku pełnoletnich animatorów. Jeszcze raz serdecznie zapraszam.

ks. Tomasz Bochnak