24 niedziela zwykła 16 września 2012 r.

1. Zapraszamy na kolejny wieczór poetycki w ramach cyklu: „Poezja religijna”. Odbędzie się on dziś o 19.00 w sali domu parafialnego. Tym razem w naszym salonie poetyckim wystąpi ks. Wacław Buryła, znakomity poeta, autor kilkudziesięciu książek poetyckich.

2. Spotkanie rodziców dzieci klas II przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w najbliższy wtorek (18 września) o 18.30 w auli Jana Pawła II. Ze względu na wagę omawianych spraw obecność rodziców jest konieczna.

3. Po przerwie wakacyjnej kontynuujemy cykl Mszy św. odprawianych w intencji mieszkańców poszczególnych bloków. Na kolejną Mszę św., „blokową”, która będzie odprawiona w najbliższy piątek (21 września) o godz. 19.00, zapraszamy parafian z bloku Łużycka 49 kl. A i B. Po Mszy św. spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy.

4. Przypominamy, że do 23 września będą trwać zapisy na katechezy przygotowujące do sakramentu bierzmowania. Gimnazjaliści z klas pierwszych, drugich i trzecich zapisują się osobiście w kancelarii parafialnej, okazując indeks z ocenami z katechezy .

5. W tym tygodniu do sprzątania naszego kościoła prosimy parafian z bloku Podedworze 6 (kl. A) oraz z bloku Podedworze 4 (kl.B)

6. Dziś trzecia niedziela miesiąca – ofiara składana na tacę przeznaczona jest na potrzeby inwestycyjne naszej parafii.

7. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.