XIV Zaproszenie na filmowy wieczór autorski mgr Dariusza Walusiaka

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM”) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie – Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza do sali w Domu Parafialnym na filmowy wieczór autorski mgra Dariusza Walusiaka, krakowskiego reżysera-dokumentalisty, scenarzysty, historyka, twórcy książki „Wdowy smoleńskie”, impreza w ramach cyklu: „Historia ojczysta”; w trakcie spotkania projekcja dokumentalnego filmu pt. „W służbie odkupienia – Redemptoryści polscy w okowach dwóch totalitaryzmów” (reż. D. Walusiak), a po filmie – o wierze, patriotyzmie i dramacie polskich dziejów z mgrem Dariuszem Walusiakiem porozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ).

Termin: Święto Odzyskania Niepodległości, niedziela, dnia 11 listopada 2012 r., godz. 19.00, wstęp wolny.

Dojazd: tramwajami nr 6, 7, 50, autobusami nr 164, 174, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.