30 niedziela zwykła, ROCZNICA POŚWIĘCENIA KOŚCIOŁA WŁASNEGO

1. Diakonia Teatralna zaprasza dzisiaj do auli im. bł. Jana Pawła II na musical opowiadający o św. Franciszku z Asyżu. Początek spektaklu o godz. 19.00. Wstęp wolny.

2. W czwartek uroczystość Wszystkich Świętych. Prządek Mszy św. tak jak w niedzielę. Różaniec za zmarłych o 17.30.

3. W piątek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. To dzień szczególnej modlitwy do Boga, by zmarli mieli udział w Chrystusowym zwycięstwie nad śmiercią. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy po śmierci potrzebują oczyszczenia w miłości, czyli czyśćca, który jest „przedsionkiem nieba”. Msze św. w naszym kościele: rano o 7.00 i  wieczorem o 18.00 i 19.30. Po Mszy św. o 18.00 będziemy modlić się za zmarłych.

4. W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano przed Mszą św., oraz od 16.00 do 19.30. Nie ma Mszy dla dzieci o godz. 16.30.Komunię św. dla dzieci odprawiających pierwsze  piątki miesiąca udzielimy o godz. 17.00.  O 19.30 Msza dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Prosimy o zapisywanie ich na listę, która jest w zakrystii. W sobotę po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy ludzi przeciwko jej Niepokalanemu Poczęciu.

5. Spotkania kandydatów do bierzmowania będą w następujących terminach:

Klasa I, grupa 1 –  5  listopada (poniedziałek) godz. 19.15

Klasa I, grupa 2 – 12 listopada (poniedziałek) godz. 19.15

6. Zapraszamy na coroczne czuwanie nocne przez obrazem Matki Bożej Częstochowskiej na Jasnej Górze, które odbędzie się z 10 na 11 listopada 2012 r. Wyjazd 10 listopada o godzinie 12. Powrót 11 listopada rano. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii u Pana Kościelnego.

7. Młodzież oazowa prowadzi sprzedaż zniczy. Całkowity dochód z tej akcji przeznaczony jest na dofinansowanie zimowego wyjazdu dzieci i młodzieży z naszej parafii.

8. Dziękujemy parafianom z bloku przy ul. Podedworze 10 B za sprzątnie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty. Msza św. w intencji parafian z bloku Podedworze 10 B będzie odprawiona 28 grudnia 2012 r. o godz. 18.00. W tym tygodniu prosimy do sprzątania parafian z bloku przy ul. Podedworze 12  A.

9. W zakrystii po Mszach św., oraz w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania, przyjmujemy na wypominki roczne i jednorazowe.

10. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu, życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.