1 stycznia 2013 r. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

  1. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź rano przed Mszą św., oraz od 16.00 do 19.30. Nie ma Mszy św. dla dzieci o godz. 16.30.Komunię św. dla dzieci odprawiających pierwsze  piątki miesiąca udzielimy o godz. 17.00.O 19.30 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania. W sobotę od godz. 9.00 kapłani będą odwiedzać chorych. Po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo różańcowe, wynagradzające Matce Bożej za grzechy ludzi, którzy ją obrażają.
  2. Zmiana tajemnic różańcowych dla wszystkich, którzy należą do róż Żywego Różańca będzie w najbliższą niedzielę po Mszy o 8.30. Zapraszamy wszystkich, którzy należą do tej wspólnoty.
  3. Spotkanie z rodzicami dzieci wyjeżdżających na parafialne rekolekcje zimowe będzie w najbliższą niedzielę (6 stycznia) po Mszy o godz. 10.00.
  4. Również w niedzielę 6 stycznia o godz. 19.00 w auli Jana Pawła II będzie można obejrzeć spektakl jasełkowy pt. „Blisko do Betlejem”, przygotowany przez naszą Diakonię Teatralną.  Serdecznie zapraszamy. 
  5. Informujemy, że organizowana jest parafialna pielgrzymka do Fatimy, w terminie od 31 maja do 15 czerwca. W programie zwiedzanie m.in. Turynu, Lourdes, Santiago de Compostella, Fatimy, Montserrat, Barcelony, Mediolanu, Padwy. Warto podkreślić, że w czasie tej pielgrzymki nie będzie nocnych przejazdów. Szczegółowe informacje w zakrystii.
  6. Prosimy o zapoznanie się z nowym planem kolędy, gdyż są w nim uwzględnione dodatkowe bloki, które będą odwiedzone przez ks. Tomasza w terminie do 13 stycznia. Druga część planu odwiedzin duszpasterskich będzie podana  w najbliższą niedzielę.
  7. Dziękujemy parafianom z bloku Spółdzielców 15 (kl. B) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Spółdzielców 17 (kl. A).  Termin sprzątania proszę uzgodnić z Panem Kościelnym.
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.