I niedziela Wielkiego Postu – 17 lutego 2013

 

1. Zapraszamy na wieczór autorski Moniki Makowskiej, który będzie dzisiaj (17 lutego) o godz. 19.00 w sali domu parafialnego. Monika Makowska, koncertująca skrzypaczka, muzykolożka, doktorantka Wydziału Polonistyki UJ, animatorka kultury przedstawi wykład o polskiej pieśni patriotycznej w XVIII i XIX wieku. W jej wykonaniu będziemy mogli posłuchać utworów skrzypcowych J. S. Bacha i Henryka Wieniawskiego.

2. Dziękujemy parafianom z bloku Białoruska 8 (od parteru do V piętra) za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu prosimy do sprzątania mieszkańców bloku Białoruska 8 (od VI do X piętra).

3. Zapraszamy kandydatów do bierzmowania na spotkania katechetyczne. W lutym będą one w następujących terminach:

Klasa II, grupa 1 – 18 lutego (poniedziałek) o 19.15

Klasa II, grupa 2 – 25 lutego (poniedziałek) o 19.15

4. Zapraszamy dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami na poświęcenie i wręczenie medalików, które odbędzie się 26 lutego (wtorek) podczas Mszy św. o godz. 18.00.

5. Przypominamy, że nabożeństwo Drogi Krzyżowej będzie odprawiane w naszym kościele w piątki o 16.30 dla dzieci, 17.15 dla dorosłych, 20.00 dla młodzieży. W niedzielę Droga Krzyżowa o  16.30,natomiast Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o 17.00.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.