XIX Zaproszenie na wieczór autorski Leszka Elektorowicza – 10 III 2013 r.

Podziemny Salon Artystyczno-Literacko-Muzyczny („PSALM) przy Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Krakowie-Piaskach Nowych, ul. Nowosądecka 41, zaprasza na wieczór metafizycznej poezji amerykańskiej w tłumaczeniu  mgra Leszka Elektorowicza (Stowarzyszenie Pisarzy Polskich). Spotkanie w ramach cyklu „Poezja religijna”. Wiersze amerykańskich poetów metafizycznych przeczyta ich tłumacz – mgr Leszek Elektorowicz, anglista, poeta, prozaik, eseista. W trakcie wieczoru o tłumaczonej amerykańskiej poezji metafizycznej z mgrem Leszkiem Elektorowiczem porozmawia dr Marek Mariusz Tytko (UJ). Muzyka: Dariusz Sadzikowski (piano). Termin: niedziela, dnia 10 marca 2013 r., godz. 19.00, wstęp wolny. Dojazd: tramwajami nr 24, 50, autobusami nr 164, 204, 244, przystanek: Piaski Nowe.