VI niedziela Wielkanocna – 5 maja 2013 r.

  1. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z klas II po raz pierwszy przyjmą Pana Jezusa. Prosimy ich rodziców, aby uczynili wszystko, by ten dzień miał w rodzinie atmosferę wydarzenia religijnego.
  2. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza.
  3. W najbliższą niedzielę (12 maja) na Mszy św. o godz. 10 dzieci z klasy III będą przeżywać rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Spowiedź dla nich będzie w sobotę (11 maja) od  godz. 16 do 18. Próby przed rocznicą będą w środę (8 maja) i w piątek (10 maja) o godz. 16.30.
  4. W środę 15 maja na Mszy o godz. 18.00 młodzież z III klasy gimnazjum przyjmie w naszym kościele sakrament bierzmowania. Prosimy parafian o modlitwę za tych młodych ludzi, aby sakrament chrześcijańskiej dojrzałości przyjęli odpowiedzialnie, i potrafili otworzyć swe dusze na Łaski Ducha Świętego. Kandydaci do bierzmowania będą mieć w najbliższy czwartek o godz. 19.00 próbę śpiewu i liturgii sakramentu bierzmowania, zaś w najbliższą niedzielę po wieczornej Mszy św. spotykają się na modlitewnym czuwaniu.
  5. Na kolejną Mszę św., „blokową”, która będzie odprawiona w piątek 10 maja o godz. 19.15, zapraszamy parafian z bloku  Łużycka 51 kl. A i B. Po Mszy św. spotkanie integracyjne przy kawie i herbacie. Serdecznie zapraszamy.
  6. Grupa charytatywna MAYDAY zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbierania znaczków pocztowych na rzecz misji afrykańskich. Znaczki można składać w biurze MAYDAY lub u ks. Mirosława.
  7. Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej, zaś w niedziele o 17.30. 
  8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.