IX niedziela zwykła – 2 czerwca 2013r.

  1. W łączności z Ojcem Świętym Franciszkiem, w ramach przeżywanego Roku Wiary, zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, dzisiaj (2 czerwca) na godz. 17.00.
  2. Serdecznie zapraszamy na koncert Zygmunta Romanowskiego dzisiaj (2 czerwca) zaraz po Mszy świętej o godz.13.00.
  3. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Tego dnia przypada również pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. oraz od 16.00 do 19.30. Msza św. dla młodzieży gimnazjalnej o 19.30.
  4. Dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 2 kl. B za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy parafian z bloku Podedworze 4 kl. A.
  5. Grupa charytatywna MAYDAY zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbierania znaczków pocztowych na rzecz misji afrykańskich. Znaczki można składać w biurze MAYDAY lub u ks. Mirosława.
  6. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej, zaś w niedziele o 17.30.
  7. Diakonia Teatralna serdecznie zaprasza parafian, a szczególnie wszystkie mamy, na spektakl pt. „Wesołe kumoszki z Windsoru” wg Williama Shakespeare’a,  który odbędzie się 2 czerwca o godz. 19.00 w auli bł. Jana Pawła II.
  8. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na indywidualne rozmowy weryfikacyjne. Należy na nie przynieść indeks do bierzmowania oraz indeks katechizacji szkół ponadpodstawowych. Możliwe terminy: I klasa – 3 VI, 10 VI (poniedziałek), godz. 19.15-20.00; II klasa – 17 VI, 24 VI (poniedziałek), godz.19.15-20.00.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny,      urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.