X niedziela zwykła – 9 czerwca 2013 r.

  1. Dzisiaj po każdej Mszy św. Siostry Karmelitanki Dzieciątka Jezus z parafii w Niegowici zbierają przed kościołem ofiary do puszek na dokończenie budowy klasztoru. Bóg zapłać za wszelkie złożone na ten cel ofiary.
  2. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na indywidualne rozmowy weryfikacyjne. Należy na nie przynieść indeks do bierzmowania oraz indeks katechizacji szkół ponadpodstawowych. Możliwe terminy: I klasa – 10 VI (poniedziałek), godz. 19.15-20.00; II klasa – 17 VI, 24 VI (poniedziałek), godz.19.15-20.00.
  3. Serdecznie dziękujemy parafianom z bloku Podedworze 4 kl. A za sprzątanie naszej świątyni i ofiarę pieniężną na kwiaty do kościoła. W tym tygodniu o sprzątanie prosimy parafian z bloku Podedworze 4 kl. B.
  4. Nabożeństwa czerwcowe odprawiamy w tygodniu po Mszy św. wieczornej, zaś w niedziele o 17.30.
  5. Grupa charytatywna MAYDAY zaprasza do wzięcia udziału w akcji zbierania znaczków pocztowych na rzecz misji afrykańskich. Znaczki można składać w biurze MAYDAY lub u ks. Mirosława.
  6. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą obchodzić imieniny, urodziny lub rocznicę ślubu życzymy obfitości Bożych łask w codzienności życia.
  7. W ostatnim tygodniu pożegnaliśmy: +Czesława Malinowskiego (lat 68), którego pogrzeb odbył się 4 czerwca w Wieliczce. Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie!